Střední škola AGC a.s.




25.11.2019

Dne 22. listopadu 2019 se družstvo našich chlapců ve složení Daniel Fabián, Zdeněk Andrle, Stanislav Čáp, Radek Kibal, Jakub Leder, Tomáš Ulrich, Zdeněk Maškarinec, Jakub Vraný, Daniel Procházka, Lukáš Hloch, Radek Steinsdorfer a Marcel Troníček zúčastnilo okresního finále středních škol ve florbalu chlapců.  Finále se konalo za účasti 10 družstev středních škol ve Sportovní hale Teplice. V první…

Zobrazit celý článek


21.11.2019

Ve čtvrtek 14. listopadu 2019 se děvčata zúčastnila Ve Sportovní hale Teplice okresního finále středních škol  v basketbalu.  Do turnaje se přihlásilo 5 družstev z teplických středních škol.  Naše družstvo ve složení Karolína Sobolová, Ludmila Maksimová, Kateřina Procházková, Kamila Dubská, Veronika Horová, Sabina Ptáčníková, Michaela Štillerová, Kristýna Novotná, Tereza Jedličková a Nicola Jedli…

Zobrazit celý článek


08.11.2019

Žákovské družstvo chlapců se 7.listopadu 2019 zúčastnilo okresního finále středních škol okresu Teplice v basketbalu.  Okresního finále se zúčastnila družstva 8 středních škol. Našimi basketbalovými zástupci byli Lukáš Liška, Zdeněk Andrle, Jan Hamet, Radek Kibal, Martin Kosinský, Jan Lasík, Jakub Leder, Zdeněk Maškarinec, Jaroslav Záruba, Lukáš Hloch, Petr Janda, Radek Steinsdorfer a Jan Brezovsk…

Zobrazit celý článek


prosinec 2019
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
25 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5

Středoškolský atletický pohár

27.09.2019 12:42

Ve čtvrtek 26. září se naši žáci zúčastnili Středoškolského atletického poháru dívek a chlapců okresu Teplice. 16 účastníků v obou kategoriích se zapojilo do soutěží v 9 individuálních disciplínách z 12 kategorií a 2 štafet.

Velmi kvalitního výsledku bylo dosaženo v běžecké kategorii, u chlapců, Petr Loukota 2. místo a Petr Kroupa 3. místo na 60 m, u dívek obsadila Andrea Altmanová, 2.místo na 200 m běh. 

V družstvech, kde se počítaly výsledky všech účastníků a všech kategorií dívek i chlapců obsadili naši žáci 7. místo.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy.

 

 Mgr. Jan Šimek  

Mgr. Iveta Krištofová

Starší články

 

NAHORU TISK

 



Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu