Střední škola AGC a.s.Co by dle Vás mělo být klíčové při stanovování výsledné klasifikace u předmětu? (viz. sekce Studijní oddělení/K zamyšlení)
Znalosti (1254)
Dovednosti (1224)
Postoje (964)
Průsečík Z+D+P (1645)
Jak u kterého předmětu (965)

Celkem hlasů: 6052

07.07.2016

Ačkoliv je momentálně míra nezaměstnanosti rekordně nízká, čerství absolventi se mohou při hledání prvního zaměstnání stále potýkat s obtížemi. Začátek jejich kariéry výrazně usnadní, pokud prokáží relevantní pracovní zkušenost, reálné znalosti jazyků nebo technologií. Podle průzkumu Národního ústavu pro vzdělávání je až 90 % firem více nakloněno tomu zaměstnat čerstvého absolventa, pokud má již …

Zobrazit celý článek


01.07.2016

Pro většinu žáků včerejším dnem, po převzetí vysvědčení, definitivně skončil školní rok 2015/2016. Dnes se řada z nich rozjela do letních destinací, ať již se jedná o dovolenou s rodiči nebo s přáteli, studijní pobyty doma i v zahraničí nebo brigádu ve firmách. V každém případě Vám všem celé vedení školy přeje pohodové dva měsíce, které využijte k načerpání nových sil. Totéž platí i pro pedagogick…

Zobrazit celý článek


23.06.2016

V tomto školním roce se na naší škole konala opakovaně beseda s názvem Energie – budoucnost lidstva. Odborníci na slovo vzatí vysvětlili žákům tříd IT1, IT3 a E1 ekonomické, ekologické, sociální a geopolitické souvislosti energetiky. Byla diskutována otázka, kolik energie potřebujeme, kde ji vzít a za jakou cenu. Podrobně byly rozebrány přednosti a nedostatky jednotlivých zdrojů. Beseda byla prov…

Zobrazit celý článek


srpen 2016
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4

SŠ AGC a.s.

Opravné a klasifikační předmětové zkoušky

Pro úspěšné ukončení aktuálního školního roku je třeba uzavřít všechny předměty, ze kterých jste v červnu 2016 obdrželi klasifikaci ve tvaru "nedostatečně" nebo "nehodnocen". Proto se dostavte do školy k vykonání klasifikačních a opravných zkoušek, a to ve dnech 29. - 30. 8. 2016. Obsah dílčí zkoušky určuje vždy vyučující daného předmětu, se kterým jste se měli dohodnout již na konci června.

Připomínám, že opravná zkouška je zkouškou komisionální, tzn. přítomna bude zkušební komise složená ze tří vyučujících. Neúspěšná klasifikační zkouška přechází do stavu zkoušky opravné a je možné ji složit v náhradním termínu, určeném ředitelem školy, avšak nejpozději do konce září 2016. Nejprve je třeba složit klasifikační zkoušky a následně zkoušky opravné, pokud jich nebude více než dvě.

Podzimní termín maturit MZ2016

Pozor, na tomto odkazu naleznete aktuální informace o konání řádných náhradních a opravných maturitních zkoušek v podzimním termínu.


Naše škola patří mezi nestátní střední školy. Majoritním vlastníkem školy je sklářská firma AGC Flat Glass Czech. AGC Glass Europe vyrábí a vyvíjí ploché sklo pro stavebnictví (vnější fasády a dekorativní sklo do interiérů), automobilový, solární průmysl a specializovaná průmyslová odvětví. Evropská pobočka skupiny AGC Glass, největšího výrobce plochého skla na světě, sídlí v belgickém Bruselu.

Škola je zařazena do sítě středních odborných škol, působí ve formě akciové společnosti. Nosnou činností je výuka oborů vzdělání:                  

Obory zakončené maturitní zkouškou (4leté):

  • Informační technologieBudova A, B a C školy
  • Ekonomika a podnikání
  • Předškolní a mimoškolní pedagogika
  • Předškolní a mimoškolní pedagogika - zkrácené dálkové studium (2 roky)

Obory zakončené závěrečnou zkouškou s výučním listem (3leté):

  • Elektrikář
  • Elektrikář - zkrácené dálkové studium (1 rok)

Maturitní obory v nástavbovém dálkovém studiu (3leté):

  • Mechanik elektrotechnik
  • Podnikání

Dále pak celoživotní vzdělávání pro mateřskou firmu, organizace regionu a rekvalifikace pro potřeby Úřadu práce v Teplicích.

Škola je zapojena do celé řady mezinárodních a vnitrostátních projektů.

Na poli vzdělávání škola působí od roku 1949.


Prezentace školy:


Pedagogický sbor a zaměstnanci školy

Počítadlo přístupů (Session):

TOPlist

progeCAD - alternativa AutoCAD ®

V březnu 2016 získala naše firma CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST, je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií. Certifikát vystavilo Centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Střední škola AGC a.s. - idatabaze.czStřední školy s maturitní zkouškou - idatabaze.cz

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu