Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Exkurze do Národního divadla

Exkurze do Národního divadlaDatum konání:
28.2.2024

Dne 28. února jsme společně s druhými ročníky (PP2, ME2, IT2) vyrazili na prohlídku Národní divadla, která se váže k učivu o národním obrození. Ve sklepení jsme měli možnost si prohlédnout základní kameny divadla. Poté jsme se přesunuli do hlediště, kde jsem se pohodlně usadili a nechali  se unášet krásou interiéru. Pokračovali jsme prohlídkou cyklu maleb od Mikoláše Aleše a nakonec jsme měli možnost se podívat na střechu samotného divadla, na které jsme se mimo jiné kochali i krásným výhledem na Prahu. Celou exkurzi jsme zakončili procházkou směřovanou na Václavské náměstí, kde jsme si připomněli významné události našeho národa. 
Exkurzi jsme si všichni skvěle užili!