Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Okresní přebor AŠSK v basketbale

Okresní přebor AŠSK v basketbaleNaši žáci se 11. listopadu zúčastnili okresního přeboru chlapců kategorie V. středních škol okresu Teplice v basketbale. Turnaje se účastnilo 5 družstev.

Chlapecké družstvo basketbalistů ve složení Jan Hamet, Antonín Podzemský, Petr Kroupa, Ondřej Fričl, Jan Brezovský, Jakub Slivka, Josef Šavrda, Václav Bartoš, Metin Lamalari, Šimon Podivínský a Vojtěch Pokorný postoupilo až do samotného finále, kde se střetlo s družstvem Gymnázia Teplice. Naši chlapci statečně bojovali, ale na vítězství to bohužel nestačilo. Utkání skončilo 24:26, a tak naši žáci převzali z rukou předsedy OR AŠSK TEPLICE Jakuba Wiednera pohár za 2. místo.

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. B. Sluková