Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Příležitost vycestovat do Kanady za studiem a prací

Příležitost vycestovat do Kanady za studiem a pracíNaše škola navázala spolupráci s agenturou czenadians, která pomáhá Čechům a Slovákům vycestovat do Kanady za prací, studiem či získáním trvalého pobytu.
 
Agentura podporuje naše absolventy v jejich další etapě po dokončení střední školy. Jednou z možností je program "Work and Study in Canada", který umožní absolventům vycestovat do anglicky mluvící země. Program je kombinací studia na College nebo Univerzity a práce během celého programu. Student má tak příležitost zlepšit si angličtinu, osamostatnit se, získat mezinárodní vzdělání, nabrat pracovní zkušenosti, procestovat nádhernou zemi a poznat lidi z celého světa.
 
Studijní programy jsou o délce 6 – 24 měsíců. V Kanadě se navíc dále otevírají další možnosti pracovních víz, pokud by se student rozhodl pro delší pobyt.
 
Programu tak mohou využít i ti jedinci, kteří chtějí vycestovat do zahraničí na tzv. "Gap Year" a po návratu začít studium na vysoké škole nebo začít svoji pracovní kariéru.
 
Více informací je k dispozici na webu https://www.czenadians.cz nebo můžete kontaktovat zástupce czenadians na emailu petr@czenadians.cz.