Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Škola doporučená zaměstnavateli

Škola doporučená zaměstnavateli



Certifikát_2021.jpgHodnocení škol ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI přináší v roce 2021 již 8. rokem pohled na střední školy v regionech i fakulty vysokých škol celostátně očima zástupců stovek firem v celé ČR. Právě zaměstnavatelé znají velmi důkladně školy na obou stupních, úroveň výuky, vybavení, pedagogů i přístup k praxím, ale také výslednou kvalitu absolventů. Na hodnocení se naposledy podílelo přes 500 společností napříč regiony a každoročně roste nejen jejich počet, ale také prestiž ocenění u samotných škol. Vzhledem k omezením spojeným s Covidem se letos hlasovalo pro dva spojené ročníky 2020/2021 současně, jako za školní rok.

Naše škola je ve společnostech a firmách teplického regionu známá. Spolupráce škola - firma je základním stavebním kamenem k naplnění našich vizí i zabezpečení cílů - dodávat na pracovní trh kvalitní odborníky. Proto se standardně umisťujeme v popředí zájmů zaměstnavatelů a nejinak tomu je i letos. S velkou hrdostí jsme převzali z rukou ředitele Klubu zaměstnavatelů pana Pavla Huláka ocenění, které je pro nás známkou kvality a dobré práce.

Slavnostní ceremoniál se v letošním ročníku odehrál v prostorách hradu v Litoměřicích.