Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > SŠ AGC a.s. a FK Teplice a.s. pokračují ve spolupráci

SŠ AGC a.s. a FK Teplice a.s. pokračují ve spolupráciFK_Teplice.JPGStřední škola AGC dlouhodobě spolupracuje s fotbalovým klubem FK Teplice a nedávná výměna vrcholového vedení žlutomodrých vůbec neznamená, že by se na tomto těsném spojení školy a stadionu mělo něco měnit. Naopak, společně připravujeme celou řadu změn a novinek, mířené především na naše budoucí žáky a členy fotbalové akademie. Koneckonců o to nám všem jde. Teplice žijí fotbalem a řada mladých talentů i profesionálních sportovců začínala právě na naší škole, jako například David Heidenreich, Michael Lüftner, Jan Filip, Přemysl Lipš, Otto Urma nebo Daniel Procházka.

Na obrázku ředitel FK Teplice Mgr. Rudolf Řepka předává škole památeční klubový dres s vlastnoručními podpisy hráčů. My to vnímáme jako zahájení dalšího období spolupráce, během kterého chceme budoucím i současným žákům nabízet jen ty nejlepší benefity. Všichni věříme, že seznam jmen známých ligových hráčů v blízké budoucnosti značně rozšíříme, protože skloubení studia s vrcholovým sportem je po mnoho let naším vzájemným cílem.