Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Vstaň ze židle a poběž společně pro svoji školu

Vstaň ze židle a poběž společně pro svoji školuDatum konání:
12.4.2021
Datum ukončení:
25.6.2021

RunCzech.jpgUž Vás nebaví jenom sedět doma? Tak vyzvěte spolužáka, kamaráda, sourozence nebo rodiče a jednoduše vstaňte ze židle a pojďte běhat pro společný cíl – uběhnout za svoji školu co nejvíce kilometrů a vyhrát pro ni 100 000 Kč na vylepšení sportovního zázemí.

Hlásíme se k projektu, jehož cílem je především pohyb a zdravý životní styl. Od 12. dubna 2021 do 25. června 2021 se může zúčastnit kdokoliv, kdo se chce za naši školu spojit v týmové hře a podpořit školu. Účastníci mohou běžet kdekoliv a kdykoliv. Každý kilometr se počítá.

Uvítáme opravdu každého, kdo chce běžet za naši školu. Neexistuje zde žádný časový ani distanční limit. Můžete jít běhat kdykoliv, kdekoliv a kolik km chcete, záleží zcela na Vás!

Princip je velmi jednoduchý. Každé škole, která má svůj unikátní registrační kód, se počítají všechny uběhnuté kilometry. Registrační kód naší školy je 7PMMTKQT7JJD. Vítězem se stane škola, která uběhne ve sledovaném období nejvíce kilometrů. Pro účastníky budou navíc ve zmíněném období připraveny různé motivační výzvy.

Registrace je zdarma, postup a podrobnosti soutěže naleznete na tomto odkazu.