Starší zprávy

Štítky:

Středoškolský atletický pohár

Datum konání: 19. 9. 2023

Dne 19.9.2023 se naši žáci představili na Středoškolském atletickém poháru v nedaleké Bílině. Naši atleti se zúčastnili více než 8 disciplín, a to od sprintu po skok do dálky. Výkony všech nás mile překvapili a ti nejlepší dosáhli i na stupně vítězů. Konkrétně: 2.

Zahájili jsme nový školní rok

Datum konání: 6. 9. 2023 - 15. 9. 2023

Je již dlouholetou tradicí zahajovat školní rok pro nové žáky adaptačním kurzem. Stejnou tradicí je i místo pobytu, konkrétně Máchův kraj pod Bezdězem v blízkosti Starých Splavů. Letos se kurzu zúčastnilo 110 žáků z pěti tříd nového prvního ročníku pod vedením celkem 8 pedagogických pracovníků.

O prázdninách nezahálíme

Žáci a žákyně naší SŠ AGC a.s. poprvé o prázdninách pouze nelenoší. Pro letní aktivity připravili a stále realizují akce pro děti i celé rodiny. V Teplicích již proběhly tři akce.

Zaúčtuj to

Datum konání: 6. 6. 2023

Hravé dopoledne s pohádkou

Ve 3. ročníku žáci oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika realizují projekt Představení pro děti, který připravují v týmech v rámci předmětu dramatická výchova s metodikou. Při přípravě využívají poznatky z předmětů výtvarná, hudební a tělesná výchova s metodikou.

Sportovní kurz

Datum konání: 19. 6. 2023 - 22. 6. 2023

V pondělí 19. června vyrazila třída PP3 na sportovně turistický kurz v doprovodu svých učitelů. Kde jinde mohl být náš cíl, než v okolí Máchova jezera.

Návštěva Národního pedagogického muzea

Datum konání: 16. 6. 2023

V pátek 16.6. třída PP1, oboru Předškolní a mimoškolní peagogika zavítala do Prahy. První akcí, které se žáci zúčastnili, byla interaktivní výuka v Národním pedagogickém muzeu spojená se shlédnutím dokumentu a  navazující pracovní částí.

Vodácký kurz

Datum konání: 5. 6. 2023 - 7. 6. 2023

Dne 5.6. vyjeli žáci druhých ročníků na vodácký kurz. Až do středy jsme sjížděli Vltavu. Počasí si s námi pěkně hrálo. Spíše bylo více vody z mraků, nežli ve Vltavě, ale to nám náladu nezkazilo.

Střední škola AGC uspořádala na Stínadlech dětský den

Datum konání: 9. 6. 2023 - 10. 6. 2023

Žáci naší školy se v pátek a sobotu aktivně podíleli na dvou akcích, pořádaných ve spolupráci se společností AGC Flat Glass Czech a FK Teplice.

Dětský den v MŠ Jaselská

Žáci třídy PP1 oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika se dne 2.6. 2023 podiíeli na zábavném dopoledni v MŠ Jaselská. Čekal na ně ztracený medvěd, rybník s divokou rybou, hádanky, hledání prstýnků, zajíčkovy zatoulané mrkvičky, kufřík na výlet, drak, který ztratil  zuby a spousta další zábavy.