Škola > Studium > Dálková forma vzdělávání > Maturitní zkoušky

Maturitní zkoušky dálkové studiumMaturita.png

Zpět Jarní termín Podzimní termín

Aktuální informace k MZ 2021

Na základě Opatření obecné povahy vydaného MŠMT dne 29. 1. 2021 dochází k následujícím změnám v konání MZ 2021:

• Maturitní zkoušku může konat žák, který je žákem posledního ročníku oboru vzdělání, ve kterém se dosahuje středního vzdělání s maturitní zkouškou pokud prospěl v prvním pololetí školního roku 2020/2021.
  • Žákovi, který neprospěl nebo nebyl hodnocen, určí ředitel školy termín konání opravné nebo náhradní zkoušky tak, aby se tato zkouška konala do 30. června 2021(opravná i  náhradní zkouška jsou komisionální).
  • Pokud žák prospěl v prvním pololetí do 31. března 2021, může konat řádný termín maturitní zkoušky v jarním zkušebním období. Pokud žák prospěl v prvním pololetí do 30. června 2021, může konat řádný termín maturitní zkoušky v podzimním zkušebním období.

Výpis z přihlášky k MZ

Dne 16. 12. 2020 byly na emaily poslány výpisy z přihlášek k MZ. Prosím, zkontrolujte si údaje uvedené na výpisu a v případě nesrovnalostí mě kontaktujte na emailu marketa.babcanova@skola-agc.cz., a to do 22. 12. 2020. Poté již nebude možné údaje měnit.

Součástí výpisu je kód, pod kterým se budete registrovat na výsledkovém portálu žáka. Ten bude přístupný od 4. 1. 2021.

Přihlašování k jarnímu termínu maturitních zkoušek

Přihlášky k maturitní zkoušce pro jarní zkušební období 2020/2021 budou od 2. 11. 2020 k dispozici v sekretariátu školy.

Nejzazší termín podání přihlášky je 1. prosince 2020. Po tomto termínu již nebude možné se přihlásit.