Starší zprávy

Škola > Celoživotní vzdělávání > Nabídka

NabídkaNote_Sheet.jpg

Zpět Středisko ECDL Odborné kurzy Kurzy ICT Překlady a tlumočení

Úsek celoživotního vzdělávání působí jako vzdělávací centrum AGC při Střední škole AGC a.s., Rooseveltovo nám. 5 v Teplicích – Řetenicích.

Translate.jpg

Překladatelství

Study.jpg

Dálkové studium

ecdl.jpg

ECDL

Rádi Vám přeložíme jakýkoliv dokument do nebo z více než čtyřiceti jazyků. Odborné nebo soudně ověřené překlady jsou samozřejmostí.   Vyberte si jeden z nabízených oborů a zvyšte tak svou kvalifikaci a možnost uplatnění na trhu práce .   Řidičský průkaz k PC? Ano! Jsme akreditovaným střediskem pro testování ECDL - European Certification of Digital Literacy (dříve European Computer Driving License).
training.jpg

Školení

rental.jpg

Pronájem prostor

service.jpg

Služby na míru

Pravidelně nabízíme široké veřejnosti školení z oblasti práva, ekonomiky, komunikace a dalších. Zajistíme i školení dle Vašich požadavků.   Chcete si školení nebo jinou firemní akci zorganizovat sami, ale chybí Vám vhodné prostory? Pokryjeme i Vaši poptávku.   Oslovte nás v jakékoliv záležitosti týkající se nabízených služeb a my jistě Vašemu individuálnímu požadavku vyhovíme.

Spolupráce s externími firmami

Úsek CŽV zajišťuje vzdělávací akce jak pro mateřskou společnost AGC Flat Glass Czech a.s., tak i pro další externí firmy v ústeckém kraji. Přinášíme Vám výběr firem, s kterými spolupracujeme.

Lektorský sbor

Úsek celoživotního vzdělávání disponuje početným lektorským sborem, který čítá cca na sto lektorů, kteří zajišťují vzdělávací akce v oblasti soft skills, ekonomiky, marketingu, logistiky, práva, dělnických profesí, BOZP a životního prostředí, rekvalifikací, informačních technologií a cizích jazyků.

Z důvodu početného lektorského sboru vám zde přinášíme pouze ukázku z databáze našich lektorů.

Kdo u nás školí

Nabídka úseku CŽV

V následující prezentaci bychom vám rádi představili nabídku služeb Úseku CŽV.

CZV_Nabidka.jpg

Další studium

Pro absolventy oborů středního vzdělání s výučním listem a maturitní zkouškou

kód oboru