Škola > Uchazeči > Denní forma vzdělávání > Informace pro přijaté > Ubytování a stravování

Ubytování a stravováníUchazeč.png

Zpět Co si pořídit ke studiu

Ubytování

Naše škola nevlastní ubytovací kapacity. Žákům, požadujícím ubytování po dobu studia, doporučujeme na základě dohodnuté spolupráce ubytování v domově mládeže při Střední škole stavební a strojní Teplice, ul. Fr. Šrámka 1350, Teplice 2.

Areál domova mládeže je umístěn v městské části Trnovany vzdálené přibližně 15 minut chůze od centra města. Pod areálem domova mládeže je autobusová a trolejbusová zastávka. Lze tedy využít i městskou hromadnou dopravu.

DM_Pokoj_1.jpg DM_Pokoj_2.jpg

Podmínky:

• ubytování po 2 až 3 žácích na pokoji za 1100,- Kč měsíčně;
  • celodenní strava 93,- Kč/den (snídaně 26,- Kč; oběd 37,- Kč; večeře 30,- Kč);
  • je vhodné odebírat snídani a večeři, v den příjezdu možno např. bez snídaně a v den odjezdu bez večeře.

Kontakt:

Stravování

Stravování (včetně pitného režimu) je ve škole zabezpečeno formou jídelních a nápojových automatů umístěných na chodbách budov, provozem kantýny na budově "C" a dohodou se ZŠ Stínadla o možnosti stravování se v tamní školní jídelně.

Nabídka školní kantýny Nabídka jídelních automatů
  • polévky;
  • párek v rohlíku;
  • plněné bagety;
  • pizza;
  • chlebíčky;
  • pečivo;
  • koblihy, koláče a řezy;
  • nápoje;
  • saláty.