Škola > Aktuality

Štítky:

Střední škola AGC a.s. - Škola doporučená zaměstnavateli

Datum konání: 7. 12. 2023

S hrdostí oznamujeme, že naše škola, Střední škola AGC a.s., byla oceněna Klubem zaměstnavatelů a umístila se na významném třetím místě v anketě "Škola doporučená zaměstnavateli" pro rok 2023 v Ústeckém kraji.

Zpívání v teplické nemocnici

Datum konání: 30. 11. 2023

S dvěma desítkami žaček a Ondrou Liškou třídy PP3 jsme ve čtvrtek 30. listopadu 2023 spolu s koordinátorkou dobrovolníků Krajské zdravotní, a. s., Nemocnice Teplice navštívili čtyři lůžková oddělení s programem adventních a vánočních písní.

Robotici z AGC na Technické univerzitě Liberec

Datum konání: 24. 11. 2023

V pátek 24. listopadu 2023 se žáci tříd ME3 a ME4 naší školy zúčastnili exkurze na Technické univerzitě v Liberci, kde měli jedinečnou příležitost nahlédnout do světa technologií a inženýrství.

Online veletrh fiktivních firem

V posledních dnech se naše škola zúčastnila jedinečné události – Online veletrhu fiktivních firem. Tento projekt, který spojuje edukaci s praktickými dovednostmi, nabídl žákům jedinečnou příležitost prezentovat své nápady a podnikatelské plány.

Exkurze do ČNB

Datum konání: 22. 11. 2023

Ve středu 22. 11. se žáci naší školy vydali na zajímavý a poučný výlet – navštívili jsme Českou národní banku (ČNB) v Praze. Cesta autobusem byla plná očekávání a předzvěsti nových poznatků.

Prohlídka Terezína

Datum konání: 8. 11. 2023

Dne 8. 11. 2023 se žáci 3. ročníků zúčastnili komentované prohlídky Terezína. Průvodce Lukáš Lev žáky seznámil nejen s vojenskými dějinami města, ale též se životem v koncentračním táboře.

Běžící češtinář

Datum konání: 7. 11. 2023

Běžící češtinář, působící zejména na sociálních sítích v oblasti  rozšiřování povědomí o mluvnici českého jazyka, dorazil 7. 11. za našimi maturanty s přednáškou „Didakťáky". Cílem dvouhodinového programu bylo předat 4.

Bubnovačka

Datum konání: 20. 11. 2023

V pondělí 20. listopadu 2023 se střední škola AGC stala dějištěm sociálního projektu Bubnovačka, jehož cílem je boj proti rodinnému násilí. Do projektu se zapojily třídy oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Exkurze NZM

Datum konání: 22. 11. 2023

Dnes 22.11. se žáci E1 zúčastnili interaktivní prohlídky Národního zemědělského muzea. Žáci se dozvěděli řadu zajímavostí ze světa biologie, ekologie, historie zemědělství i zemědělské techniky, vodohospodářství, lesnictví a jiné další aktivity.

Bobřík informatiky

Datum konání: 13. 11. 2023 - 20. 11. 2023

V rozmezí 13. - 20. listopadu 2023 se žáci naší školy zúčastnili školního kola 16. ročníku národní předmětové soutěže Bobřík informatiky.