Škola > Aktuality

Štítky:

Cestujeme po Evropě

Datum konání: 16. 11. 2023

"Cestujeme po Evropě", tak se jmenoval projekt, který se konal na naší škole 16. listopadu. Během tohoto projektového dne jsme procestovali 17 evropských států a objevili bohatství jejich kultur.

Veletrh fiktivních firem v Mostě

Datum konání: 8. 11. 2023

8. listopadu 2023 se naše dvě žákovské firmy poprvé zúčastnily prestižního 22. ročníku veletrhu fiktivních firem v Mostě. Tato událost představuje významnou platformu pro žáky, aby si osvojili a rozšířili své znalosti v oblasti podnikání a ekonomiky.

Pišqworky

Datum konání: 8. 11. 2023

Ve středu 8. listopadu se na Gymnáziu Teplice konal tradiční oblastní turnaj v oblíbené strategické hře piškvorky, kterého se zúčastnil i tým ze Střední školy AGC. Tým tvořilo pět žáků z třídy ME1 a měli možnost ukázat své strategické dovednosti a taktické schopnosti.

Datum konání: 31. 10. 2023

V úterý 31. října se areál Střední školy AGC proměnil v místo plné duchařské atmosféry, když se konala tradiční halloweenská oslava. Žáci a učitelé společně prožili den plný překvapení, zábavy a originálních kostýmů.

Středoškolský turnaj ve stolním tenise

Datum konání: 23. 10. 2023

V pondělí 23. října 2023 se na ZŠ Maršovská konal středoškolský turnaj ve stolním tenise, poprvé také v kategorii dívek. Naše chlapecké družstvo z MN1 ve složení Bílek, Kálna, Košťál, Lukeš a Ulbrich získalo krásné 3. místo.

První ročník školního kola v šachu

Datum konání: 18. 10. 2023

Ve středu 18. října proběhl v naší škole první šachový turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 22 žáků ze všech studijních oborů.

Projekt 72 hodin

Datum konání: 13. 10. 2023

V letošním roce jsme zapojili do "Projektu 72 hodin" o jednu třídu oboru PMP více, a proto jsme mohli vyrazit do více mateřských škol. Celkem jsme s projektem "Kdo si hraje, ten se směje" navštívili pět teplických MŠ (MŠ Hlávkova, MŠ Jaselská, MŠ K. Čapka, MŠ Kamínek, MŠ Kaštánek).

Naši robotici získali výjimečnou pracovní příležitost

Datum konání: 19. 10. 2023

V prostorách naší školy se rodí budoucí odborníci, technici a průmysloví lídři trendu 4.0. I letos škola přichystala skvělou příležitost pro žáky 2. ročníku oboru Mechanik elektrotechnik. Společně s předními firmami jako jsou AGC Flat Glass Czech a.s., AGC Automotive Czech a.s., Správa železnic s.p.

Projekt 72 hodin v MŠ Kaštánek

Datum konání: 13. 10. 2023

Pohádkové dopoledne prožily v pátek 13. října děti z Mateřské školy Kaštánek.

Připravujeme projekt "Cestujeme po Evropě"

Datum konání: 16. 11. 2023