Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > O prázdninách nezahálíme

O prázdninách nezahálímeŽáci a žákyně naší SŠ AGC a.s. poprvé o prázdninách pouze nelenoší. Pro letní aktivity připravili a stále realizují akce pro děti i celé rodiny. V Teplicích již proběhly tři akce.

Spolupracovali na 11. ročníku kulturně společenské akci „Velká Malá Paříž 2023“. Vytvořili tady zábavnou atmosféru s atrakcemi pro děti a malováním na obličej. Naše účast obohatila koncertní dění u altánu Zahradního domu, kde se sešla spousta návštěvníků.

Zúčastnili se také sobotních „Fanzón FK Teplice“ na umělé trávě před ligovými zápasy v červenci, kdy se utkali hráči FK Teplic s FC Viktoria Plzeň a v srpnu s AC Sparta Praha. Ve Fanzóně měli žáci na starosti malování na obličej, které využilo mnoho fanoušků fotbalu Teplic i soupeřů z řad dětí, ale i dospělých.  

Již teď se těšíme na další zajímavé akce. Ta nejbližší nás čeká tuto sobotu 26. srpna v Kryrech, kde pomůžeme realizovat program akce „30 let AGC závodů v Kryrech a dětská rozhledna“. Přímo v areálu letního kina bude připravený dětský den našimi žáky a učiteli. Přichystali jsme si mnoho her a atrakcí (živé člověče, piškvorky, minové pole, lukostřelba, skákání v pytli, chůze na chůdách, balanc a další). V neposlední řadě budeme také malovat na obličej. Moc se na všechny těšíme.