Škola > Uchazeči > Denní forma vzdělávání > Informace pro přijaté > Co si pořídit ke studiu

Co si pořídit ke studiuBachelor.png

Obory s výučním listem:

Elektrikář

Obory s maturitou:

Informační technologie Mechanik elektrotechnik Ekonomika a podnikání Předšk. a mimošk. pedagogika

Ke studiu na školách jsou důležité i pomůcky, bez kterých to prostě nejde. Přitom existují pomůcky obecnějšího významu, jako například psací potřeby (propisovací tužka, obyčejná tužka, guma, ořezávátko, pastelky, pravítko apod.), případně trochu specifičtější, mezi které náleží kalkulačka s vědeckými funkcemi, sešit určité velikosti nebo poznámkový blok. V dnešní době elektrotechnických divů se může jednat i o poněkud sofistikovanější přístroje, jako je fablet, tablet nebo notebook.

Na jednotlivých oborech, potažmo dílčích předmětech v rámci těchto oborů, si vyučující obvykle definují konkrétní požadavky na "vybavení", se kterým se při jejich vyučovacích hodinách pracuje. V této sekci naleznete informace, které se týkají právě těchto požadavků.