Starší zprávy
17. 4. 2024
12. 4. 2024

Škola > Reference

Používáme informační systémy a software

Školní agenda Vzdělávání a podpora Distanční výuka Hospitace

Bakaláři - školský informační systém přístupný žákům, rodičům a učitelům přes internet. Je určen k zveřejňování informací a slouží zejména pro pedagogickou administrativu školy.

Bakalari.jpg

Moodle - softwarový nástroj pro tvorbu výukových systémů a elektronických kurzů na internetu.

moodle-full.png

Microsoft Teams - platforma, která umožňuje textovou komunikaci, video hovory, datové úložiště pro ukládání souborů (na těchto souborech lze také spolupracovat) a integraci dalších aplikací do tohoto prostředí.

Teams_logo.png

MONITOR - aplikace, která vznikla jako produkt projektu financovaného Evropským sociálním fondem a rozpočtem České republiky.

Monitor-logo.jpg

Office 365 - soubor cloudových služeb, které poskytuje firma Microsoft na bázi předplatného, žáci mají po dobu studia zdarma.

office_365-logo.jpg

YouTube - internetový server pro sdílení videosouborů. K jejich pořizování vlastníme streamovací set.

Youtube-logo.png

Visual Studio je populární vývojové prostředí Microsoftu, které je standardem pro programování nových aplikací pro Windows.

visual-studio-logo.jpeg

DUEL Ježek software je ekonomický systém české společnosti Ježek software s.r.o. určený pro všechny typy klientů od živnostníků po akciové společnosti. Umožňuje zpracovávat účetnictví nebo daňovou evidenci včetně fakturace, objednávek, majetku, mezd.

DUEL-Ježek-software-logo.jpg

ProgeCAD je CAD software od společnosti ProgeSOFT postavený na jádru IntelliCAD 7 pro 2D a 3D projektování a konstruování. Osahuje převážnou většinu funkcí AutoCADu.

logo-progecad.png

TIA portal je software společnosti Siemens, který kombinuje program STEP 7 pro programování PLC a programu WINCC pro programování HMI panelů.

TIA-Portal-Logo.jpg

Vlastníme tituly

Fakultní škola Středisko ECDL Škola doporučená zaměstnavateli
Vlastníme titul "Fakultní škola" Přírodovědecké fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

LOGO_PRF_UJEP.jpg

Jsme certifikované testovací středisko ECDL s vlastní testovací místností a certifikovanými testery.

ecdl_logo.png

Prestižní hodnocení od společností a zaměstnavatelů napříč regiony, vyhlašované Klubem zaměstnavatelů.

Certifikát_2021.jpg

Sponzoři školy

Autocont Ústecká komunitní nadace AGC Flat Glass Czech a.s. Kopos
AUTOCONT je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí od roku 1990.

Autocont.jpg

Ústecká komunitní nadace je nevládní nezisková organizace, která usiluje o otevřené lidské společenství a zlepšování podmínek života v okresech Děčín, Litoměřice, Teplice a Ústí nad Labem.

logo_ukn.png

AGC Flat Glass Czech je obchodní firma ve formě akciové společnosti, sídlící v České republice. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Teplicích.

AGC-Logo-BrandStatement_Center.png

KOPOS KOLÍN a. s. patří mezi tradiční české elektroinstalační podniky, která již řadu desetiletí působí na českém trhu.

KOPOS.jpg

ProgeCAD

AGC Automotive Czech a.s.

AGC Processing Teplice a.s.

Ježek software s.r.o.

SoliCAD s.r.o., vyvíjející progeCAD - špičkový 2D/3D CAD program, který je určený především pro 2D konstrukční práce a tvorbu technických dokumentací.

logo-solicad.png

AGC Automotive Czech a.s. je jeden z největších výrobců automobilových skel v Evropě s roční produkcí více než 32 milionů kusů autoskel. Jako součást japonské skupiny AGC dodává autoskla všem velkým automobilkám v Evropě.

AGC-Logo-BrandStatement_Center.png

Společnost AGC Processing Teplice a.s., společně s pobočkou v Kryrech, je členem AGC Group. Zabývá se zpracováním plochého skla s širokým využitím ve stavebnictví i domácnosti.

AGC-Logo-BrandStatement_Center.png

Firma Ježek software s.r.o. je softwarová společnost, vyvíjející špičkové účetní nástroje, které zjednodušují a zrychlují práci firmám, živnostníkům i profesionálním účetním kancelářím.

jezek_logo.jpg

Společnost SICK se řadí mezi přední světové dodavatele řešení pro aplikace na bázi senzorů pro průmyslové využití.  Jako jeden z předních výrobců inteligentní senzoriky a tvůrce řešení vytváří SICK perfektní základ pro bezpečné a efektivní řízení procesů,

SICK-logo-Claim 8cm.jpg

Podpora a spolupráce:

Partneři v úsilí o zlepšování výchovy a vzdělávání našich nejmenších, podpora a zlepšování podmínek pro všechny, kdo nás potřebují, firmy, nabízející uplatnění pro naše žáky:

ZS_Krupka.jpg CD.png forg.png MS_Jenikov.jpg MS_Slunicko.jpg Chráněné dílny Arkadie Teplice
  rhtech.png Čmeláček Siemens-logo.svg.png   Diametral.png