Škola > FK Teplice > Spolupráce

SpolupráceFKT 2016 rgb.png

IMG_5795.JPGDlouhodobě funguje spolupráce FK Teplice se Střední školou AGC a.s., kde studují členové mládežnické akademie žlutomodrých. Škola jim poskytuje veškerý servis, který je potřeba ke skloubení studia s vrcholovým sportem.

Momentálně na SŠ AGC Studuje celkem 45 hráčů akademie FK Teplice.

Co škola nabízí?

1. Upravený rozvrh;
  2. Speciální předměty;
  3. Individuální přístup;
  4. Zapůjčení notebooku či učebnic pro speciální přípravu;
  5. Stipendijní program.

Pravidla pro studium a sport

• odpolední tréninky začínají nejdříve ve 14:45;
  • školu hráči opouštějí nejdříve ve 13:35;
  • v případech, kdy bude trénink nebo vložený zápas v čase standardního vyučování, nejedná se o započtenou absenci. O této aktivitě je škola pravidelně informována pověřeným pracovníkem;
  • ranní tréninky jsou zpravidla ve dnech úterý, středa, čtvrtek. Rozhoduje platný rozpis (někdy mohou být ve všech třech dnech a někdy jen v jednom). Tréninky končí nejpozději v 9:15 a na třetí vyučovací hodinu v 9:50 jsou žáci ve třídě připraveni na výuku. Pozdní příchod proto musí být řádně omluven.

Aktuality z akademie:

Nabídka školy pro Akademii FK Teplice: