Škola > Aktuality

Novější 1

Mladý řemeslník roku 2021

Datum konání: 20. 10. 2021

Slavnostní předávání ocenění Mladý řemeslník roku 2021, které vyhlašuje Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska, se uskutečnilo 20. října v Senátu PČR v prostorách Hlavního sálu Valdštejnského paláce. Záštitu nad touto prestižní akcí osobně převzali 1. místopředseda Senátu PČR Mgr.

Střední škola AGC je fakultní školou

Projekt 72 hodin

Škola doporučená zaměstnavateli

Šance 2021

Datum konání: 10. 10. 2021 - 11. 10. 2021

Safety road

Ve čtvrtek 16. září jsme navštívili akci Safety road pořádanou Policií ČR ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou ČR a Hasičským záchranným sborem ČR. Protože někteří z nás už řidičské průkazy mají a některé z nás to teprve čeká, byla tato preventivní akce „ušita na míru“ 3. ročníkům - IT3, MN3 a E3.

Projektový den "Ukliďme svět"

V rámci předmětu Biologie a ekologie se žáci Střední školy AGC Teplice a.s. zapojili do projektového dne ,,Uklidíme svět“. Samotná aktivita proběhla 13.9 2021 na sportovním areálu Anger. Žáci se snažili odstranit všechny odpadky, ale také další odpadový materiál, který na sportoviště rozhodně nepatří. Zúčastnily se třídy PP1, ME1 a E1. Žáci se nebrání dalším výzvám a uvědomují si aktuálnost a nutnost této myšlenky ,,Ukliďme svět". Všem děkujeme za účast!

Sbírkové dny Světluška 2021

Již čtvrtým rokem jsme se zúčastnili sbírkových dnů Světluška, které pořádá Český rozhlas. Tato sbírka pomáhá nevidomým lidem již 18 let. I v letošním roce hrdě svítily v ulicích Teplic naše Světlušky, které jste mohli potkat v pondělí 6. září. V dnešní době je velmi složité oslovit kolemjdoucí a požádat je o příspěvek na sbírku, ale našim žákyním se to povedlo a vybraly necelých 8 000Kč. Všem moc děkujeme za účast a ochotu!

Zapojili jsme se do spolupráce s technickými kluby

Střední škola AGC a.s. se připojila ke spolupráci v rámci projektu Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je financován z prostředků OP VVV. Spolupráce bude probíhat v klíčové aktivitě č.

Stipendijní program pro robotiky

Datum konání: 24. 6. 2021