Škola > Aktuality

Datum konání: 14. 5. 2022

Výstava HOT HOT HOT - Sklo, keramika a porcelán

Datum konání: 14. 4. 2022 - 2. 10. 2022

Od 14. dubna 2022 se v Národním technickém muzeu koná výstava „HOT HOT HOT Sklo, keramika a porcelán od A po Z“, která představí všechny podoby současného českého skla, keramiky a porcelánu. Výstava vznikla při příležitosti Mezinárodního roku skla a k 30. výročí Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR založené v roce 1990. Jejím cílem je ukázat, jak pestrá a mnohovrstevná je podstata současného českého „umění ohně“ od průmyslu po design, umění či výzkum.

Prezentiáda

Datum konání: 4. 4. 2022

V letošním roce se konal již 13. ročník tradiční soutěže Prezentiáda. Prezentiáda je soutěž v prezentačních dovednostech pro všechny studenty středních a žáky základních škol.

Exkurze Praha

Datum konání: 10. 3. 2022

Beseda Energie - budoucnost lidstva

Datum konání: 25. 2. 2022

New Hungarian Experience - stáž v Budapešti

Tak jsme se po několika letech dočkali. Čeho? Zahraniční pracovní stáže našich studentů. Patnáct studentů naší školy ( 8 z oboru IT, 7 z oboru MN) spolu se dvěma pedagogickými doprovody, Ing. Markétou Babčanovou a Mgr. Michaelou Sinčákovou, odjelo v neděli 20.

Návštěva výstavy

Veselé Vánoce a šťastný nový rok