Škola > Uchazeči > Denní forma vzdělávání > Dny otevřených dveří > Výukový den

Výukový denStudent-MaleFemale.png

Happy.pngVýukový den, aneb "jak se vyučuje na střední škole", je program pro zájemce, který obvykle nabízíme v lednu nebo únoru. S radostí oznamujeme, že letos jsme se rozhodli akci realizovat a těšíme se na setkání se všemi zájemci.

Vážení uchazeči o denní studium,

standardně pro Vás připravujeme výukový den, během kterého si budete moci vyzkoušet, jak se na naší střední škole učí. Na výukový den jste se přihlašovali během dnů otevřených dveří. V případě, že jste se jich neúčastnili a přesto byste rádi výukový den navštívili, napište, o jaký obor máte zájem na email: marketa.babcanova@skola-agc.cz

Na základě Vašeho zájmu o účast na výukovém dni, který pořádá naše škola dne 1. února 2024, Vás srdečně zveme na ukázku vyučování vybraných předmětů v jednotlivých oborech. Zájem je každoročně opravdu veliký a z toho důvodu není možné zařadit všechny předměty. Přesto si myslíme, že nabídka je velmi bohatá a každý si najde to pravé.

Celý náš pedagogický sbor bude připraven Vám pobyt na naší škole maximálně zpříjemnit.

Obor

Předmět
9:00 - 10:30 11:00 - 12:30
Elektrikář:  Elektrotechnika Odborný výcvik
Informační technologie:  Grafické systémy Programování
Mechanik elektrotechnik:  Elektrotechnika Robotika
Ekonomika a podnikání:  Účetnictví Obchodní korespondence a administrativa
Předškolní a mimoškolní pedagogika:  Psychologie Hudební, dramatická a výtvarná výchova

Předměty, které si můžete vyzkoušet "na nečisto", předurčují praktickou výuku. Jako příkladnou ukázku portfolia nabízených předmětů mohu uvést například Robotiku a automatizaci (programování vozítka Lego Mindstorm), Elektrotechniku (zapojování bytové rozvodné soustavy), Grafické systémy (malování v systému CAD s výstupem na 3D tiskárnu), Výtvarnou výchovu s metodikou (malování obrázku zvolenou technikou v daném stylu), Psychologii a pedagogiku (hraní společenských her) nebo Účetnictví (tvorba účetních dokladů pro fiktivní firmu).

Aktuálně, s ohledem na zájem, vybíráme vždy dva předměty pro každý obor vzdělávání, kterých se můžete libovolně zúčastnit.

Věříme, že celý den, strávený na naší škole, bude pro Vás stejně zajímavý a zábavný, jako pro nás.

Těšíme se na Vaši účast.