Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Projektové dny MŠ

Projektové dny MŠDatum konání:
24.6.2022

Dne 24. 6. 2022 se žáci a žákyně z oboru – Předškolní a mimoškolní pedagogika, aktivně zúčastnili projektových dnů MŠ. Jako již po několikáté se projektové dny konaly v prostorách městské knihovny v Mostě. Projektový den byl určen pro předškolní děti, přičemž kapacita byla 1 třída (max. 30 dětí) a časový limit byl 1hod (60 min). Děti byly rozděleny na tři stanoviště, na kterých se v průběhu vystřídaly a seznámily se tak s dalšími možnostmi zábavného polytechnického vzdělávání. Používána byla polytechnika se stavebnicí SEVA, programování BeeBot, programování pomocí Scratch junior. Celému projektu dohlížel a lektorem byl RNDr. Jan Krejčí, Ph.D. 

Malým budoucím školáčkům i našim budoucím vychovatelům a učitelů se velice dobře pracovalo. Celkové zhodnocení pana lektora bylo velmi kladné pro obě zúčastněné skupiny. Žákyně i žáci byli již předem vyzváni k další spolupráci na daném projektu.