Starší zprávy
12. 4. 2024
5. 4. 2024
3. 4. 2024

Škola > Školní knihovna > Novinky v knihovně > Knihy, knihy, knihy - přežitek nebo nový trend?

Knihy, knihy, knihy - přežitek nebo nový trend?

Od 1. března mohou naši žáci využívat služeb školní knihovny. Ta byla o jarních prázdninách aktualizována a do jejího fondu bylo dokoupeno spousty nových knih dle seznamu ke státní maturitní zkoušce z českého jazyka a literatury. Každým týdnem nám stále nové knihy přibývají a žáci mají opravdu z čeho vybírat. Kromě povinné četby zde naleznou také literaturu dobrodružnou, zábavnou nebo dívčí romány, součástí je i literatura naučná. Žáci si mohou všechny knihy půjčovat bez poplatku na 1 měsíc. V březnu, při startu knihovny, si knížky vypůjčilo zhruba 34 žáků. Věříme, že i v budoucnu budeme mít úspěch, protože chceme žáky podporovat ve čtenářské gramotnosti.

Novinky_1.jpg  Novinky_2.jpg  Novinky_3.jpg