Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Den otevřených dveří

Den otevřených dveříDatum konání:
7.1.2023

Střední škola AGC opět otevřela svoje prostory široké veřejnosti, aby si zájemci prohlédli učebny a pohovořili s žáky i učiteli. Dotazy padaly především na poptávaný obor vzdělávání, ale jak bylo možno slyšet z kuloárů, debata se zaměřovala i na jiná témata. Důležité je, že se návštěvníkům v naší škole opravdu líbilo. Všichni nám zanechali kontaktní mail, na který budeme postupně posílat důležité informace v souvislosti s přijímacím řízením nebo organizací výukového dne. Kromě řady našich žáků a pedagogů byl přítomen i pracovník AGC Automotive Czech pan Lukáš Vavřina, jako reprezentant zřizovatele školy. Zájemcům podával informace o úzké vazbě a spolupráci mezi školou a firmou, stipendijnímu programu a možné budoucí kariéře žáků školy ve společnostech skupiny AGC.

Den se opravdu vydařil. I venku bylo krásné počasí. Jsme rádi, že zájem o naši školu ani v této době neopadá. Pokud jste nestihli naši školu navštívit, stačí zavolat nebo napsat a domluvíme individuální termín.