Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Lyžařský kurz

Lyžařský kurzDen pátý

Poslední den lyžování jsme si užili se vším všudy. Lyžařský kurz jsme ve zdraví zakončili. Po večeři nás navštívil zaměstnanec horské služby Pec pod Sněžkou, který nám přednesl zajímavý výklad o historii a současnosti horské služby, a to včetně ukázkových videí. Zítřejší předpokládaný příjezd cca 13 - 14 hod.

 

Den čtvrtý

Někteří odvážlivci začali ráno otužováním na sněhu. Po společné snídani a rozcvičce jsme opět začali zdolávat svah. V rámci třetího "kritického" dne jsme vyměnili odpolední lyžování za procházku do Pece a okolí. Po vydatné večeři (knedlo, zelo, vepřo) jsme se pobavili u společenské hry "Aktivity". 

 

Den třetí

Po snídani a rozcvičce jsme se vydali na svah. Celé dopoledne jsme si užili pěknou lyžovanou, i když sluníčko se nám tentokrát schovalo.Po obědě a krátkém odpočinku se část skupiny rozhodla pro krátkou procházku po okolí a stavění sněhuláka. Druhá skupina opět zdolávala svah. Večer jsme si namáhali mozkové závity při vědomostním kvízu o ceny. 

 

Den druhý

Ráno nás opět přivítalo krásné počasí. Po vydatné snídani jsme vyrazili na svah, kde jsme s přestávkou na oběd vydrželi celý den. Začátečnici i ostatní si vedli skvěle. Po zaslouženém odpočinku a večeři jsme shlédli instruktážní video a večer završili karetním turnajem.

 

Den první

Cesta proběhla bez problémů. Pec nás přivítala krásným slunečným počasím. Po výšlapu k chatě jsme všichni ubytovaní, najezení, proškolení a teď už odpočíváme.