Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Najděte klíč ke svému potenciálu

Najděte klíč ke svému potenciáluDatum konání:
1.11.2022

Dne 1. listopadu 2022 se žáci IT3, MN3, IT4 a MN4 zúčastnili semináře „Najděte klíč ke svému potenciálu“. Tento seminář byl zaměřen na poznání vlastních schopností a dovedností a jak je nejlépe rozvíjet pro svou budoucí kariéru. Pod vedením zkušeného lektora Ing. Marka Pavlíka, Ph. D. si žáci mohli ověřit vlastní typologii osobnosti a pracovat s dotazníkem Týmová práce. Na základě toho se dozvěděli, k jakým typům se blíží a co musí udělat proto, aby se zlepšili a byli připraveni pro svou profesní dráhu. Dokázal je také přesvědčit o tom, že pro jejich osobnostní a profesní vývoj je daleko výhodnější a efektivnější tyto silné stránky rozvíjet, aniž by ztráceli čas eliminací svých slabin.

 Na základě reakcí a zájmu žáků můžeme říci, že se seminář povedl a určitě jej naplánujeme opět na příští školní rok.