Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Střední škola AGC opět dobývá "zlaté dno"

Střední škola AGC opět dobývá "zlaté dno"Datum konání:
20.10.2022

Mlady_remeslnik_22_2.jpegSlavnostní předávání ocenění Mladý řemeslník roku 2022 se uskutečnilo 20. října ve Staroměstské radnici v Brožíkově sále. Záštitu nad touto prestižní akcí převzala Ing. Mariana Čapková, MBA a Senátní výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice zastoupený jeho předsedou prof. Ing. Jiřím Drahošem, DrSc. Záštitu také již tradičně nad touto akcí převzala Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Ocenění Mladý řemeslník roku 2022 převzalo 20 žáků a žákyň středních odborných škol a učebních oborů.

Vyhlašovatelem soutěže je Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska, jehož předseda Mgr. Vladimír Kolder ve spolupráci s emeritní předsedkyní Výboru pro vzdělávání ZHMP Ing. Marianou Čapkovou, MBA předávali oceněným řemeslníkům pamětní diplomy, věcné dary a květiny. Slavnostního předávání se také zúčastnil zástupce Senátu PČR prof. Ing. Jiří Drahoš, DrSc.

Za naše učně byl nominován a oceněn David Petrák z oboru Elektrikář a není náhodou, že právě tohoto mladého elektrikáře si vybrala i společnost AGC Flat Glass Czech a.s. do svých provozů elektroúdržby. Davidovi gratulujeme a přejeme mnoho další úspěchů, jak ve studiu, tak i v životě.

Mlady_remeslnik_22_1.jpeg