Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Střední škola AGC a.s. - Škola doporučená zaměstnavateli

Střední škola AGC a.s. - Škola doporučená zaměstnavateliDatum konání:
7.12.2023

skola_doporucena_zamestnavateli_2023.pngS hrdostí oznamujeme, že naše škola, Střední škola AGC a.s., byla oceněna Klubem zaměstnavatelů a umístila se na významném třetím místě v anketě "Škola doporučená zaměstnavateli" pro rok 2023 v Ústeckém kraji. Toto ocenění je výsledkem naší neustálé snahy poskytovat kvalitní vzdělání a připravovat naše studenty na budoucí kariéru.

Ocenění za školu převzal Ing. Stanislav Jakoubek v rámci slavnostního ceremoniálu, který se konal na Krajském úřadě v Ústí nad Labem ve čtvrtek 7. prosince 2023. Tento úspěch je pro nás velkým uznáním a motivací do další práce. Je to důkazem, že naši absolventi jsou vysoce ceněni na trhu práce a že zaměstnavatelé oceňují kvalitu a rozsah vzdělání, které naše škola nabízí.

Chceme poděkovat všem našim učitelům, studentům a zaměstnancům za jejich tvrdou práci a oddanost, které přispěly k tomuto úspěchu. Věříme, že toto ocenění je jasným signálem pro naše současné i budoucí studenty, že vzdělání získané na Střední škole AGC a.s. je ceněné a uznávané v profesním světě.

Děkujeme všem, kteří nás podporují, a těšíme se na další úspěchy v budoucnu.