Dnešním dnem odstartoval adaptační kurz našich prvních ročníků maturitních i nematuritních oborů v Doksech. Kurz se konal v rámci projektu Prevence rizikového chování 2025 a je podpořen Ústeckým krajem.
Program prvního dne proběhl pod vedením skautů, kteří si pro žáky připravili aktivity zaměřené na spolupráci a stmelování třídních kolektivů. Po odpoledních hrách a soutěžích nechyběl ani prostor k odpočinku. První den tak proběhl ve znamení poznávání, zábavy a příjemně stráveného času.
Již tradičně patřil druhý den návštěvě skalního útvaru Králův stolec, který využíváme k nafocení prvních třídních fotek. Naše cesta poté pokračovala k oblíbené cukrárně U Leknínu, kde jsme si vychutnali jednu z posledních letních zmrzlin. Zbytek dne jsme strávili v okolí hotelu, jak jinak než ve sportovním duchu Olympiády.
Večer jsme zakončili vyhlašováním soutěže, rozdáním odměn a balením zavazadel na odjezd domu.