Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Učitelé školy obdrželi medaile

Učitelé školy obdrželi medaileDatum konání:
30.11.2022

Medaile_22.JPGZaměstnanci, kteří ve společnosti AGC působí více než 25 let, jsou již tradičně oceňováni a z rukou country manažera společně s ředitelem přejímají stříbrné, zlaté a pamětní medaile. Jde o ojedinělou akci, která nemá v regionu obdoby.

Medaile za působení v některém ze členů skupiny AGC v České republice firma předává již od roku 1996, čímž především oceňuje věrnost a loajalitu.

V tomto roce jubilea dosáhli učitelé Mgr. Alena Bidlová, Mgr. Lenka Juříčková a Ivan Mairych, který ve škole působí neuvěřitelných 45 let. Slavnostní ceremoniál proběhl v DK Teplice a účastnilo se ho více než 180 ohodnocených pracovníků AGC. 

Všem jmenovaným blahopřeji a současně vyjadřuji velké poděkování za veškerou práci, díky níž se naše škola drží předních příček v kvalitě a uznání.

Ing. Tomáš Holomek
ředitel školy