Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Dopravní soutěž mladých cyklistů 2023

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2023Datum konání:
3.5.2023

Pravidelně na začátku května probíhá okresní kolo „Dopravní soutěž mladých cyklistů 2023“ pro ZŠ, kterou pořádá BESIP za spolupráci DDM Teplice, Městské policie a Červeného kříže Teplice. Soutěž se konala ve středu 3. května na dopravním hřišti Prosetice v Teplicích. Žáci PP2 zajišťovali stanoviště jízdy na dopravním hřišti a jízdy zručnosti, kde hodnotili, zda soutěžící projedou všechny stanoviště dobře a ve správném pořadí. Dále pomáhali jako figuranti Červeného kříže při poskytnutí první pomoci. Soutěže se zúčastnilo 11 čtyřčlenných smíšených družstev ve dvou věkových kategoriích (mladší 10 – 12 let, starší 12 – 16 let), která soutěžila v pěti disciplínách (jízda zručnosti na jízdním kole, jízda na dopravním hřišti, pravidla silničního provozu, labyrint a poskytnutí první pomoci).