Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Halloween

HalloweenDatum konání:
31.10.2023

V úterý 31. října se areál Střední školy AGC proměnil v místo plné duchařské atmosféry, když se konala tradiční halloweenská oslava. Žáci a učitelé společně prožili den plný překvapení, zábavy a originálních kostýmů.

 Jakmile jste vkročili do školní budovy, bylo nemožné přehlédnout úžasnou výzdobu, která díky třídě PP3 pod vedením Bc. Soukupové připomínala opravdový strašidelný hrad. Škola se stala domovem duchů, čarodějnic, monster a dalších nadpřirozených bytostí – vše díky neuvěřitelné kreativitě a šikovnosti našich žáků.

Akce byla určena pro všechny žáky školy a masky byly vítány. A opravdu, hodně žáků i učitelů přišlo převlečeno za své oblíbené hororové postavy nebo jiné strašidelné bytosti.

 Třída PP2 pod taktovkou Mgr. Jarošové předvedla hudební vystoupení na téma Adamsova rodina, které bylo překvapením pro ostatní žáky. Výkon žáků si získal zasloužený potlesk.

 Den vyvrcholil venkovním vystoupením žáků před budovou školy, které opět zorganizovala a nacvičila Bc. Soukupová.

Halloween na SŠ AGC byl událostí, která ukázala nejen tvůrčí potenciál našich žáků, ale také schopnost školy sjednotit se a společně se bavit.

Děkuji všem žákům a učitelům za účast a za to, že svým nasazením a nadšením vytvořili nezapomenutelný den.