Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Pišqworky

PišqworkyDatum konání:
8.11.2023

Ve středu 8. listopadu se na Gymnáziu Teplice konal tradiční oblastní turnaj v oblíbené strategické hře piškvorky, kterého se zúčastnil i tým ze Střední školy AGC. Tým tvořilo pět žáků z třídy ME1 a měli možnost ukázat své strategické dovednosti a taktické schopnosti.

Oblastní turnaje v piškvorkách jsou vždycky zajímavým intelektuálním zážitkem, který spojuje mladé nadšence této hry. Letos se turnaj konal 8. listopadu 2023 a hostitelem bylo Gymnázium Teplice. Týmy se z celé oblasti sešly, aby si to rozdali v krásné bitvě o vítězství.

Náš tým již od prvního kola ukázal svou sílu a odhodlání bojovat o co nejlepší umístění. Soutěž byla náročná, ale naši žáci se nenechali zviklat a drželi krok s ostatními týmy.

A jak dopadli? Náš tým se může pyšnit krásným 4. místem! Toto umístění je nesmírně úspěšné, a všichni členové týmu si zaslouží velkou pochvalu za jejich úsilí a dovednosti. Přestože se nedostali na první místo, jsou všichni hrdí na svůj výkon a na to, že mohli reprezentovat SŠ AGC na tomto turnaji.

Všichni si také turnaj náležitě užili. Učili se od svých soupeřů, navázali nová přátelství a strávili spolu skvělý den plný zábavy a strategického myšlení.

Gratulujeme celému týmu SŠ AGC k jejich úspěšné účasti na oblastním turnaji Pišqworky.