Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Návštěva generální zkoušky Severočeské filharmonie Teplice

Návštěva generální zkoušky Severočeské filharmonie TepliceDatum konání:
6.10.2022
Dne 6. října 2022 zahájila Severočeská filharmonie Teplice se svým šéfdirigentem Petrem Vronským novou koncertní sezónu, a tak jsme s děvčaty 3. ročníku odboru Předškolní a mimoškolní pedagogika využili nabídku účastnit se dopolední generální zkoušky. Program, který sestával z Koncertu pro violoncello a orchestr h moll Antonína Dvořáka a Symfonie č. 7 Otakara Ostrčila, vhodně zapadl do aktuálně probíraného učiva dějin hudby. Spontánní reakce děvčat vyzněly vesměs pozitivně, a proto možnost účastnit se generální zkoušky rádi využijeme i v budoucnu.