Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Firmy mají o naše žáky zájem

Firmy mají o naše žáky zájemDatum konání:
6.10.2022

Prezentace společnosti AGC AutomotiveStipendijní program pro žáky Střední školy AGC se rozšiřuje o další partnerské společnosti i obory vzdělávání. Kromě oboru Mechanik elektrotechnik se letos dostávají na externí pracoviště s budoucí možností pracovní smlouvy i žáci oboru Informační technologie a Elektrikář. Ve čtvrtek společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. nejprve nabídla uplatnění učňům druhého a třetího ročníku oboru Elektrikář a následně představila podmínky spolupráce i mladým robotikům na setkání s rodiči, společně se zástupci firem AGC Automotive Czech a.s. a Persona International CZ s.r.o. Žáci se aktivně o možnost spojení s firmou zajímali a další nabídky již připravujeme. Zájem mají další společnosti, jako například Kovo Děčín spol. s r.o., Knauf Insulation s.r.o. nebo DITES spol. s r.o. O profesi robotiky a automatizace zájem je a my našim žákům rádi pomůžeme získat kvalitní pracovní pozice.