Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Veselé Vánoce a šťastný nový rokVážení rodiče, milí žáci, drazí kolegové,

rok se opět sešel s rokem a máme další finále letopočtu. Příští rok 2022 numerologové vnímají spíše pozitivně a to hned z několika důvodů:

"Pokud rozložíme rok 2022 na jednotlivá čísla, nalezneme zde tři dvojky a jednu nulu. Dvojka je číslo, které symbolizuje pár, dualitu, rodinu, soukromý a společenský život. Tím, že je v roce 2022 celkem třikrát, by se dalo očekávat, že si užijeme spoustu setkání s blízkými a rodinou. To by potvrzovalo slova Joshe Siegela o návratu do normálu. Rozhodně se budeme vídat více, než v roce 2021. Je to také číslo empatie, spolupráce a ohleduplnosti k druhým. Tři dvojky v tomto skvěle doplňují laskavé číslo 6, zdá se, že se příští rok naše společnost semkne, budeme se schopni podpořit navzájem. Je to také symbol rovnováhy a pospolitosti. Nula pak v numerologii značí konec a nový začátek. Je možné očekávat, že v roce 2022 skončí jedna etapa a začne zcela nová..." ...a já bych byl velmi rád, kdyby to opravdu vyšlo. Nezapomínejme ale, že nic se neděje bez příčiny. Proto pojďme lepším zítřkům sami naproti. Ať již to ale dopadne jakkoliv, všem přeji krásné, klidné Vánoce a v tom příštím, "dvojkovém", roce hodně zdraví a štěstí. Všem zároveň děkuji za přízeň a podporu.

Tomáš Holomek
ředitel školy


PF_2022.jpg