Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Krajské kolo Soutěže v programování

Krajské kolo Soutěže v programováníDatum konání:
21.4.2022

Střední průmyslová škola, Resslova 5, Ústí nad Labem s garancí Ústeckého kraje připravila soutěž pro mladé informatiky v kategoriích Programovací jazyky žáci (pro žáky ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií), Programovací jazyky mládež (pro studenty SŠ do 19 let včetně) a Programování mikrořadičů (pro žáky ZŠ a studenty SŠ), jež má už více než 30letou tradici. Za střední školu AGC jsme nominovali žáka Richarda Barboje z třídy IT3 (čtvrtý zleva), který soutěžil v kategorii pro mládež a byl postaven před úkol vypracovat 4 programovací úlohy během 4 hodin.

Konkurence byla veliká, ale nakonec jsme obsadili velmi pěkné čtvrté místo. Richardovi gratulujeme a přejeme, aby mu toto nadšení vydrželo co nejdéle.

IMG_20220421_161654.jpg