Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Pracovní stáž v Budapešti začala

Pracovní stáž v Budapešti začalaDatum konání:
19.3.2023
Datum ukončení:
8.4.2023

Tak jsme se konečně dočkali! Po měsících příprav přišla dlouho očekávaná neděle 19. března 2023. V časných ranních hodinách 15 žáků naší školy ze studijních oborů IT a ME a dvě pedagožky (Ing. Šimůnková a Mgr. Krištofová) nastoupilo do autobusu, který je odveze do hlavního města Maďarska -  Budapešti, kde budou následující 3 týdny chodit normálně do práce do maďarských firem. Výjezd se koná pod záštitou Evropské unie v rámce projektu Erasmus+, který se, mimo jiné, zaměřuje na realizaci mobilit žáků a učitelů do zahraničí. Náš projekt realizujeme pod názvem Experiences from abroad. Tři týdny zahraniční praxe pomohou žákům získat pracovní zkušenosti z reálných firem, získají větší jistotu v komunikaci v cizím jazyce, pomohou růstu jejich samostatnosti. Držíme palce, ať nabydou hodně zkušeností a ať jsou všechny tyto zkušenosti pozitivní. O průběhu stáže budeme na stránkách školy pravidelně informovat, stačí kliknout sem.