Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > SŠ AGC byla tento víkend vidět

SŠ AGC byla tento víkend vidětDatum konání:
7.6.2024
Datum ukončení:
9.6.2024

Žáci tříd PP2 a PP3 oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika byli tento víkend součástí tří akcí konaných v Teplicích. V pátek 7.6. zajistili program na DD pro mateřské školy a první stupeň základních škol, který pořádal FK Teplice  Na Stínadlech. Do AGC arény dorazilo několik stovek dětí, pro které naší žáci připravili pirátské dopoledne plné her, tance, zpěvu a dobré nálady. S ozvučením pomohli žáci oboru Elektrikář pod dohledem mistra odborného výcviku a o videodokumentaci se postarali žáci 1. ročníku oboru Informační technologie.

Hlavní víkendovou akcí byla účast na AGC Cupu, kde naši žáci společně s Divadlem V Pytli Petra Stolaře připravili pro návštěvníky řadu atrakcí. Děti si mohly vyzkoušet střelbu z luku, cornhole, chůzi na chůdách, trickboard, pro menší pak bylo připraveno lovení rybiček, hod do klobouku, opičí dráha aj. Jako tradičně byl velký zájem o malování na obličej.

V neděli pak naši žáci připravili doprovodný program pro již 4. ročník Malé Paříže.

Celý víkend nám přálo počasí, všechny akce jsme si užili a těšíme se zase někdy příště.