Starší zprávy

Stalo se:News.jpg

Štítky:

Dětský den v MŠ Kaštánek

Žáci třídy PP1 oboru Předškolní a mimoškolní pedagogiky se dnes 1.6. 2023 podíleli na zábavném dopoledni v MŠ Krteček. Na děti čekal ztracený medvěd, rybník s divokou rybou, hádanky, hledání prstýnků, zajíčkovy zatoulané mrkvičky, kufřík na výlet, drak, který ztratil  zuby a spousta další zábavy.

Zahájení Lázeňské sezóny

Datum konání: 27. 5. 2023

Zahájení Lázeňské sezóny je vždy velkým svátkem pro celé město. Naše žákyně ve spolupráci s DDM Teplice, zajišťovaly zábavný program pro školáky, ale i pro ty úplně nejmenší.

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2023

Datum konání: 3. 5. 2023

Pravidelně na začátku května probíhá okresní kolo „Dopravní soutěž mladých cyklistů 2023“ pro ZŠ, kterou pořádá BESIP za spolupráci DDM Teplice, Městské policie a Červeného kříže Teplice. Soutěž se konala ve středu 3. května na dopravním hřišti Prosetice v Teplicích.

Hrůzostrašné dobrodružství v MŠ Jaselská

Datum konání: 28. 4. 2023

Na páteční dopoledne si žáci z oboru Předškolní a mimoškolní pedagogiky připravili Hrůzostrašné dobrodružství pro děti z MŠ Jaselská Teplice. Děti si prošly celkem 14 zastávek, na kterých je přivítali čarodějnice a čarodějové z PP2. Na jednotlivých zastávkách plnily různé úkoly, jako např.

Exkurze do Paříže

Datum konání: 10. 5. 2023 - 13. 5. 2023

Nejen ve školních lavicích probíhá výuka a další školní aktivity. Naopak - nedílnou součástí komplexního vzdělávacího procesu, který vede k rozvoji a kulturnímu přehledu mladách lidí, patří zahraniční exkurze.

Liga proti rakovině

Dnes 10. května 2023 je Český den proti rakovině. Jedná se již o 27. ročník celonárodní veřejné sbírky, do které jsme se aktivně zapojili. Naši žáci prodávají žluté kytičky, které jsou symbolem této sbírky.

Exkurze Elektrárna Ledvice

Datum konání: 28. 4. 2023

Dne 28.4. 2023 jsme byli se žáky oboru ekonomika a podnikaní na setkání s provozním ředitel Elektrárny Ledvice. Pan ředitel odpovídal na dotazy žáků, kteří se zajímali, jak se stát dobrým manažerem, jak vypadá denní rutina vedoucího pracovníka.

UKLIĎME ČESKO

Datum konání: 24. 3. 2023

Střední škola AGC si uklidila před svým prahem...

Pracovní stáž v Budapešti začala

Datum konání: 19. 3. 2023 - 8. 4. 2023

Tak jsme se konečně dočkali! Po měsících příprav přišla dlouho očekávaná neděle 19. března 2023. V časných ranních hodinách 15 žáků naší školy ze studijních oborů IT a ME a dvě pedagožky (Ing. Šimůnková a Mgr.

Skvělý úspěch v soutěži v kybernetické bezpečnosti

Datum konání: 2. 3. 2023

Jak se stalo dobrou tradicí, i v letošním školním roce se žáci naší školy účastnili tradiční soutěže v kybernetické bezpečnosti, tzv. Kybersoutěže. Letos šlo již o 7. ročník, takže o tradici lze mluvit s klidným svědomím.