Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Hravé dopoledne s pohádkou

Hravé dopoledne s pohádkouVe 3. ročníku žáci oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika realizují projekt Představení pro děti, který připravují v týmech v rámci předmětu dramatická výchova s metodikou. Při přípravě využívají poznatky z předmětů výtvarná, hudební a tělesná výchova s metodikou.

V letošním roce si žákyně připravily pohádkové představení s výchovným kontextem „Hravé dopoledne s pohádkou“. Celkem si nastudovaly čtyři pohádková představení (Zvídavá Karkulka v čase, Šípková Růženka, Červená Karkulka v čase, Popelka) s aktivizačními metodami, které realizovaly po odehrané pohádce. Osm pohádkových představení s aktivitami žákyně odehrály během května a června v osmi teplických mateřských školách.