Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Nový robot FANUC mění postoj školy

Nový robot FANUC mění postoj školyDatum konání:
27.3.2024

Střední škola AGC se otevřením nového robotického pracoviště FANUC vydala směrem k další metě zvyšování kvality. Výrobce robotů FANUC se zastoupením v Praze pořádá již 3. ročník soutěže pro mladé robotiky a naše škola se rozhodla být při tom. Zatím sice jako pozorovatel, ale v příštím roce již jako plnohodnotný soutěžící. Pražská pobočka je pro daný účel velmi dobře vybavena a účast na soutěži je opravdu veliká. A to je pro nás jasná výzva. A v čem soutěž spočívá? Samozřejmě v programování a pozicování robotické ruky. Tato "skill akademie" má ještě další význam. Jako součást programu je nabízena možnost prezentace škol a sdílení zkušeností, stejně jako odborné konzultace s pracovníky společnosti FANUC Czech, kteří se nám rádi věnují. Vše je, zdá se, postaveno na ochotě a zájmu s mottem "když něco chci, jde to mnohem lépe a snáz". A tak to má být.