Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Stáž Erasmus+ v Budapešti začala

Stáž Erasmus+ v Budapešti začalaTak jsme se opět dočkali! Po měsících příprav přišla dlouho očekávaná neděle 3. března 2024. V časných ranních hodinách 15 žáků naší školy ze studijních oborů IT, ME a MN a dva pedagogové (Bc. Novák a pan Erben) nastoupilo do autobusu, který je odveze do hlavního města Maďarska -  Budapešti, kde budou následující 3 týdny chodit normálně do práce do maďarských firem. Výjezd se koná pod záštitou Evropské unie v rámce projektu Erasmus+, který se, mimo jiné, zaměřuje na realizaci mobilit žáků a učitelů do zahraničí. Tři týdny zahraniční praxe pomohou žákům získat pracovní zkušenosti z reálných firem, získají větší jistotu v komunikaci v cizím jazyce, pomohou růstu jejich samostatnosti. Držíme palce, ať nabydou hodně zkušeností a ať jsou všechny tyto zkušenosti pozitivní. O průběhu stáže budeme na stránkách školy pravidelně informovat, stačí kliknout sem

CS_FundedbytheEU_RGB_POS.png