Aktuality / Nepřehlédněte

Zobrazit informace

Horní menu

Fulltext

Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Partnerství malého rozsahu - další úspěch v aktivitách Erasmus+

Partnerství malého rozsahu - další úspěch v aktivitách Erasmus+Datum konání:
1.1.2024
Datum ukončení:
31.12.2025

V rámci projektu Evropské unie ERASMUS+ lze žádat o finanční grant pro projekty různého typu. Mimo projektů mobilit existuje aktivita Partnerství CS_FundedbytheEU_RGB_POS.pngmalého rozsahu v odborném vzdělávání a přípravě. V těchto partnerstvích jde o to nalézt nosné téma a spolu se zahraničními školami vypracovat projekt na jeho řešení.

Takovým nosným tématem je zařazování distančních prvků výuky do denních forem vzdělávání. To je téma, se kterým máme jako škola bohaté= zkušenosti - jak s organizací této formy výuky, tak s tvorbou výukových materiálů pro tuto formu vhodných. Na tomto tématu jsme se shodli spolu se Střední průmyslovou školou TřebíčStrednou priemyselnou školou strojníckou a elektrotechnickou ze slovenského města Levice.

Je milou povinností oznámit, že dvouletý projekt s názvem Distanční prvky výuky v denní formě vzdělávání, registrační číslo 2023-2-CZ01-KA210-VET-000182311, s celkovým rozpočtem 60 000 Euro, byl schválen. Úspěch je to o to větší, že takových projektů bylo podáno celkem 30 a schváleno bylo pouhých 6.

Podrobnosti o projektu, úkoly jednotlivých škol a jejich postupné plnění můžete sledovat kliknutím sem.