Starší zprávy

Stalo se:News.jpg

Štítky:

Exkurze Národní divadlo

Ve středu 22. února navštívili naši žáci Národní divadlo v Praze. Za 60 minut jsme si divadlo prohlédli od základních kamenů po terasu na střeše, odkud se nám otevřel krásný pohled na Hradčany.

Zpívání v nemocnici

Datum konání: 20. 1. 2023

Naše žačky ze třídy PP3 v rekordním počtu 22 pod vedením p. uč. Maryška zpívaly v pátek 20. ledna 2023 dopoledne  pacientům šesti lůžkových oddělení v  Nemocnici Teplice.

Exkurze do ČNB

Datum konání: 26. 1. 2023

Dne 26. 1. 2023 se žáci tříd MN2, MN3 a IT2 pod vedením Ing. M. Šimůnkové a Ing. M. Rajchertové zúčastnili exkurze do ČNB v Praze.

Exkurze do Národního zemědělského muzea

Datum konání: 26. 1. 2023

Dne 26.1. jsme se vydali pojmout výuku ekologie interaktivním způsobem. Navštívili jsme Zemědělské muzeum v Praze.

Návštěva UJEP

Datum konání: 18. 1. 2023

Žáci třídy ME3 navštívili dne 18. 1. 2023 Přírodovědeckou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, jejíž jsme fakultní školou.

Robotici navštívili chytré město

Datum konání: 11. 1. 2023

Žáci oboru Mechanik elektrotechnik navštívili v rámci programu spolupráce škola - firma "Smart City Polygon" v Plzni. Jde o unikátní projekt společnosti OMEXOM GA Energo, který ukazuje, jak chytré technologie ovlivňují náš život a jak fungují v praxi. Nebyly tu roboti, ani pneumatické soustavy.

Úspěšná akreditace pro program Erasmus+

Akreditace Erasmus je určena školám a organizacím věnujícím se vzdělávání dospělých, odbornému vzdělávání a přípravě, školnímu vzdělávání a vzdělávání mládeže, které se chtějí zapojit do mezinárodních projektů mobilit.

Návštěva IQ Landie v Liberci

Datum konání: 4. 1. 2023

Prakticky hned po zimních prázdninách, ve středu 4. ledna 2023, se plný autobus 48 žáků složených ze tříd E1, E2, E3, IT2 a ME3 a dva vyučující (Mgr. Sinčáková a Ing. Jakoubek) vydali v rámci projektu IKAP A2 podporovaného Krajským úřadem Ústeckého kraje na tzv.

Datum konání: 7. 1. 2023

Střední škola AGC opět otevřela svoje prostory široké veřejnosti, aby si zájemci prohlédli učebny a pohovořili s žáky i učiteli. Dotazy padaly především na poptávaný obor vzdělávání, ale jak bylo možno slyšet z kuloárů, debata se zaměřovala i na jiná témata.

Teplická nemocnice v adventu

Datum konání: 15. 12. 2022

Dne 15.12. 2022 v dopoledních hodinách navštívily dívky ze třídy PP4 dvě lůžková oddělení Krajské zdravotní, a. s. v Teplicích. Zpěv koled a folkových i popových písní zpříjemnila mnohdy dlouhé chvíle pacientů v nemocničním zařízení.